Rekuperace – šikovný pomocník do každé domácnosti

spot_img

Jestliže má někdo příležitost trávit víkend v domácnosti, kde funguje rekuperace, kterou ve svém domě či bytě nemá, většinou pozná jen částečně její výhody, a přesto ho zaujme. K poznání všech je potřeba více času, ale i tak je rekuperace něčím, co se vyplatí doma mít. Proč? Důvody jsou více, než dobré.

Co vše pro vás rekuperace udělá

Rekuperace vzduchu vám zajistí, že budete doma dýchat čerstvý a čistý vzduch zároveň, čímž předejdete tomu, že v interiéru běžně vdechujeme do plic 8x více nečistot, než je tomu venku. Tím, že k větrání dochází automaticky a stále zcela potichu, můžete ušetřit za vytápění až 70 %. Je to mnohem chytřejší, než větrat klasicky okny či dveřmi.

Vyměněný, tedy čistý vzduch zvenku bude mít stabilní teplotu. I o to se rekuperace postará, a vy si budete moci užívat čas s rodinou, vařit, spát nebo dělat cokoli, co je vám milé.

Rekuperace do bytu přinese ochranu před plísněmi na zdech i tam, kde bývá velmi vlhko, tedy v kuchyni a koupelně. Rekuperace hlídá stabilní teplotu i přiměřenou vlhkost, která je příznivá pro vaše zdraví.

Jistě víte, že z podloží budov můžete dovnitř pronikat radon. Nebude vás ohrožovat, protože rekuperační jednotka pravidelně mění vzduch a radon tak odvětrává.

I alergici a jejich rodinní příslušníci budou nadšení. S rekuperací se zbavíte až 99 % bakterií, pylu i jemného prachu. Vaše domácnost bude čistější, bezpečnější, pro život ideálnější.

Rekuperace se hodí i do moderních či menších bytů

Nemáte speciální místnost, kde rekuperaci umístit? Nevadí. Ta od Aldes má tak hezký vzhled, že se hodí i do moderních interiérů. Dá se umístit do podhledů, skříňky, šatny, jednoduše všude, kde vám to bude vyhovovat, a přitom nebude interiér narušovat.

Více informací najdete na webových stránkách rekuperace-aldes.cz.

- Reklama -spot_img
spot_img

Redakce doporučuje

Články autora