Víte, kde sehnat nejeden levný venkovní reflektor ve vysoké kvalitě?

spot_img

S příchodem prvních podzimních dnů, které se kvapem blíží, se mnozí z nás začínají pozastavovat nad tím, jak dobře jsme celé léto viděli do pozdních večerních hodin. Ti, kdo potřebují venku pracovat, nebo chtějí prostě jen vidět na svou zahradu, dvorek nebo třeba terasu, mohou hledat způsob, jak tato místa kvalitně osvětlit. Řešením je venkovní reflektor v mnoha jeho podobách. Dnešní venkovní reflektory jsou naprosto důmyslné, překvapí vás funkcemi, které mohou mít.

Bohaté využití i odolnost vůči vodě

Jakmile vyzkoušíte šikovný a spolehlivý venkovní reflektor, budete si říkat, jak jste mohli bez jeho pomoci vůbec existovat. Vybrat si totiž můžete modely, které mají rozdílnou svítivost, nastavitelný úhel svítivosti, také různé odstíny bílé barvy, dokonce se některé dají ovládat na dálku přes váš chytrý telefon, jsou stmívatelné… Takže pokud si vhodně vyberete, můžete reflektor umístit nejen pod stříšku, ale i kdekoli na fasádu, trám či jinde, kde nebude chráně před deštěm.

Využít je můžete k nasvícení fasády, zahrady, terasy, dvoru, příjezdové cesty k domu od brány, k nasvícení sochy, ale také třeba do dílny nebo firemní výrobní haly. Míst je ale mnohem víc.

Pár příkladů za všechny

Na e-light.cz najdete velkou nabídku venkovních reflektorů, a tak si vybere skutečně každý. Navíc jsou zde mnohé zajímavé slevy, aktuálně i ve výši 32 % z původní ceny. Právě taková je sleva u venkovního reflektoru ABENBERG, který je báječně hodnocen. Jde o světlomet z hliníku, povrch je v černé barvě, krycí sklo čiré. LED 100W, 8500 lm, denní 5000 K, 230 V, IP 65 a rozměry 320 x 290 x 42 mm. Aktuálně je k dostání za 1 581,23 Kč.

Slevu 29 % najdete u nástěnného venkovního svítidla ELENTON. Podívejte se sami na tyhle i další akční nabídky. Jistě si vyberete.

- Reklama -spot_img
spot_img

Redakce doporučuje

Články autora