Oslavte příchod nového roku v teple: exotický Zanzibar absolutně bezpečně

spot_img

I když rok 2020 cestování nepřál, známe způsob, jak se s ním můžete rozloučit na pláži v teple. Nabídka silvestrovského zájezdu na Zanzibar s jediným termínem odletu myslí na bezpečnostní detaily, abyste si odpočinek užili zcela bez starostí.

Z Bratislavy na Zanzibar bezpečně

Africký ostrov vás okouzlí nejen nádhernými plážemi podél svého pobřeží, které omývá tyrkysový oceán, ale i bujnou vegetací a pozůstatky koloniální historie.

Vánoce si užijete v kruhu nejbližších a 26. prosince odjedeme z Prahy speciálním letadlem s leteckou společností SmartWings. Záleží nám na bezpečnosti všech cestujících, proto se na palubě letadla budou nacházet pouze občané České republiky, kteří před odletem absolvovali RT-PCR test. Test musí absolvovat všichni cestující, i malé děti bez ohledu na věk.

Testování probíhá na různých místech, o kterých vás budeme předem informovat. Stačí si vybrat to, které vám vyhovuje a absolvovat test nejdříve 23. prosince (test nesmí být starší než 72 hodin před odletem). Samozřejmě, je možné zajistit si test i na vlastní náklady. V tom případě je odečteme z ceny zájezdu.

Po všech nezbytných bezpečnostních opatřeních se můžete začít soustředit na relax.

Aktuální podmínky vycestování a návratu
Cesta na Zanzibar

Tanzanie nevyžaduje pro vstup do země prokázání se negativním testem ani absolvování karantény.

Návrat na Slovensko

Ministerstvo zahraničních věcí uvádí, že osoby, které během předchozích 14 dní navštívili země mimo Evropské unie a vstupují na území ČR mají povinnost absolvovat izolaci v domácím prostředí nebo karanténním zařízení. Bezprostředně po příjezdu na území ČR je třeba zaregistrovat se na stránce korona.gov.sk/ehranica a nejpozději v pátý den izolace se podrobit RT-PCR testu. Izolace končí obdržením negativního RT-PCR testu, při bezpříznakovém průběhu izolace u dětí do tří let, ukončením povinnosti izolace pro osoby žijící s nimi ve společné domácnosti. Tento stav platí od 9. listopadu 2020 od 7:00 hod.

Co vidět v rodišti slavného Freddieho Mercuryho?

Věděli jste, že rocková hvězda se narodila na Zanzibaru? Ostrov je více než rodiště zpěváka známý pro své kořeninové zahrady, které se rozhodně vyplatí navštívit. Zanzibar objevili Arabové, ale za vzácnou komoditou sem cestovali mnohé národy. Nejhodnotnější byly hřebíček či muškátové oříšky, ale nyní ostrov voní i kardamonem a skořicí.

Raj koření
Zajímavou kombinací architektonických stylů je Stone Town. Město je zařazeno do světového dědictví UNESCO. Vyplatí se potulovat jeho klikatými uličkami v centru, kde se skrývají staré paláce a původní domy. Zajděte i na trh, který má autentickou atmosféru.

Stone Town
Průzračné vody Indického oceánu vás možná zlákají na šnorchlování nebo potápění. Informujte se na výlety loďkou na okolní malé neobydlené ostrůvky.

All inclusive komfort v skvělých hotelích

Vybrali jsme pro vás resorty v různých částech ostrova, kde je vše potřebné na nerušený odpočinek – vzdušné a pohodlné pokoje, skvělá gastronomie a čisté pláže.

- Reklama -spot_img
spot_img

Redakce doporučuje

Články autora